Ana Sayfa / genel / Sezen Aksu Bodrum konserinde terörü kınadı

Sezen Aksu Bodrum konserinde terörü kınadı

Tarihi antik tiyatrodaki yaz konserlerinin son konuğu Minik Serçe Sezen Aksu oldu. izdiham yaşandığı konseri takriben 4 bin kişi izledi. Oturacak yer kalmayan konserde merdiven boşluklarının biletle satıldığı gözlendi. İki bölümden oluşan konserde Aksu hayranları, unutulmaz bir gece yaşadı. “Bir çocuk sevdim” şarkısıyla sahneye çıkan bilinen sanatçı daha evvelki ve yeni albümlerinde bulunan şarkılarını seslendirdi. Bilinen kişi sanatçının unutulmaz şarkılarına hayranları da eşlik etti.

İlk şarkısını söyledikten sonra terörü kınayan Minik Serçe, “Çok zor zamanlardan geçiyoruz. Zati bu ülke hiç kolay zamanlardan geçmedi. Herhalde bizim memleketimizin sınavı da bu. Böyle böyle evliya mevkisine gireceğiz hep beraber. Katiyen şiddetle değil lakin sivil inisiyatifin gücüyle bu evlatlarımızı yutan halimizden aktif olarak bunu önleyici hale gelmemiz gerekiyor. Katiyen şiddetle değil. Çocuklarımızı yaşatmamız gerekiyor, çocuklarımızı yaşatmak için bizimde üstümüze düşen çok şey olduğuna inanıyorum. Hiç de böyle şeyleri konuşmaya niyetim yoktu. Lakin o kadar can ve ciğer yanıyor ki tutamıyor insan dilini” dedi.

ESKİ EŞİ VE AİLESİ SEZEN AKSU’YU İZLEMEYE GELDİ
Ünlü sanatçı Sezen Aksu’yu dinlemeye daha evvelki kocası Sinan Özer, erkek çocuğu Sinancan Özer ve eşi Selda Özer de geldi. En ön sırada oturan Özer ailesi Aksu’nun şarkılarıyla coştu. Aksu, daha evvelki kocasını görünce espri yapmayı da ihmal etmedi. Aksu, “Eski kocam da burada, erkek çocuğumun babası. Daha evvelki kocamın yeni karısı Selda da burada. Bunlar arada bir birleşip benle mücadele etmek istiyorlar” ifadelerini kullandı.
Sinan Özer ile 1980 tarihinde evlenen Sezen Aksu 1983 seneninde evliliğini sonlandırmıştı.
Aksu, şarkılarını söylerken göğüs dekoltesinin fazla olduğunu görünce asistanını çağırarak giysisini firkete ile tutturdu. Aksu, “Şu dekoltemi bir şey ile tutturasım var. Çengelli iğne takıyorum kusuruma bakmayın. Namusuma çok düşkünüm. Benim için namus bu manaya geliyor” dedi.

SAHNEDE EVLENME TEKLİFİ
Şarkı aralarından hayranlarıyla konuşan Sezen Aksu, bir hayranının isteğini ise geri çeviremedi. Kız arkadaşıyla Aksu’yu dinlemeye gelen hayranı kız arkadaşına izdivaç etme öneri etmek istediğini söyleyince Aksu genç çocuğu sahneye aldı. Minik Serçe, genci sahneye almadan önce esprili bir dille, “Başkasına izdivaç etme öneri edeceksin, bana değil yani. Yürü git başka yerde et izdivaç etme teklifini. Direk izdivaç etme öneri edeceğim deyince burada ben varım üstüme alındım. İzdivaç etme önerinini sahnede mi etmek istiyorsun. Yanındaki kız arkadaşına neden burada izdivaç etme önerisi etmek istiyorsun. Sanki buraya çıkmak çok ehemmiyetli bir şey. Buraya ancak geri zekalılar çıkmak ister. 10 binlerce insanın önüne kendini atmak ancak çocuklara ve geri zekalılara özgündür. Hadi gel, oh sakin sakin geliyor bekleriz biz” dedi. Daha sonra sahneye çıkan çift önce Sezen Aksu’yu öptü. Dizlerinin üstüne çöken genç, kız arkadaşına izdivaç etme önerininde bulundu. Genç kız ise izdivaç etme önerinini kabul etti. İzdivaç etme teklifinin hemen peşinden konser kaldığı yerden devam etti.

AKSU KONSERİNE ÜNLÜ YAĞDI
Sezen Aksu’yu konserine ünlülerde akın etti. Geçtiğimiz hafta dünyaevine giren bilinen şarkıcı Murat Dalkılıç ve oyuncu eşi Merve Boluğur, sanatçı Berksan, şarkıcı Linet, bilinen diyetisyen Ender Saraç ve eşi, menajer ve köşe yazarı Özgür Aras gibi isimler yer aldı. 

EREN AYHAN 

Bir önceki yazımız olan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur balayında başlıklı makalemizde balayı, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Zapsuya sual yağmuru

Başbakan Erdoğan’ın danışmanı Cüneyd Zapsu ile alakalı medyada sık sık yeralan haberlere tek elden cevap, …

.