Ana Sayfa / genel / Serdar Ortaç’tan evlenin çağrısı!

Serdar Ortaç’tan evlenin çağrısı!

Gümbet Barlar Sokağı’nda bulunan Pasha Clup’de sahne alan Serdar Ortaç, hayranları ile bir araya geldi. Takriben 2 bin kişinin dinlemeye geldiği mekanda adım atacak yer kalmadı. Daha evvelki ve yeni albümünden şarkılar seslendiren Ortaç, bekar olan hayranlarından izdivaç etmelerini istedi. Ortaç, “Hepiniz 1993 yılından bu yana kadar bütün şarkılarımı sizin için okuyacağım. Arkadaşlar artık hepimiz izdivaç edip barklanmak zorundayız. Bu gece buradaki herkes evliliğe karar vermek zorunda. Artık bekarlar ile işimiz olmaz” diyerek ‘İşim Olmaz’ şarkısını seslendirdi. Şarkının hemen peşinden en öndeki hayranlarına seslenen Ortaç, “Bu önde duran 4 kız evlenecek. Bundan sonra size kimse balım, cicim, bebeğim demeyecek. Artık size bir tek kocanız diyecek bu sözleri. Ben öyle yaptım ve çok güzel oldu” dedi. Ortaç daha sonra ise ‘Balım, Cicim, Meleğim’ şarkısını seslendirdi.
Hastalığını atlattığını da söyleyen Ortaç, sahnede kadeh kaldırarak, “Sağlığım yerine geldi. Bunun için kaldırıyorum kadehimi. Herkes bana bu çocuk adam olmaz diyordu. Şu an geldiğim yere bakın. Çok şükür sağlığıma da yine kavuştum” dedi.

Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Ortaç, söylediği şarkılarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Ortaç’ın dinleyenler arasında eşi Chloe Loughnan da yer aldı.

EREN AYHAN 

Bir önceki yazımız olan Ünlü oyuncu Yalçın Güzelce hayatını yitirdi başlıklı makalemizde haber, haberler ve yalçın güzelce hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Zapsuya sual yağmuru

Başbakan Erdoğan’ın danışmanı Cüneyd Zapsu ile alakalı medyada sık sık yeralan haberlere tek elden cevap, …

.