Ana Sayfa / genel / Hande Yener, Serdar Ortaç ile düet yapacak

Hande Yener, Serdar Ortaç ile düet yapacak

Bodrum Yalıkavak Mahallesi’nde geçtiğimiz haziran ayında bir kulüp açan bilinen pop sanatçısı Hande Yener, işletmenin çok iyi gittiğini, kar oranını ikiye katladığını söyledi. Yener, “Bayram sonuna kadar sezon devam edecek. Çok mükemmel bir sezon geçiriyoruz. Avrupa’da da duyulduk. Yurt dışından gelen Türkler de çok. Herkes ortamı, buradaki konsepti çok beğendi. Başka teklifler de var. Aklına fark fikirler de geliyor. Hepsini değerlendireceğim. Eğlence anlayışı bizde çok farklı. Tatile çıkanların mutlu bir şekilde hanelerine dönmelerini sağladığımızı düşünüyorum. Bu eğlence trendini yazın da, kışın da sürdürmeyi düşünüyorum” dedi.
Yaklaşık 2 aydır Serdar Ortaç ile birlikte yapacakları düet için aradıkları şarkıyı da bulduklarını izah eden Hande Yener, “Önümüzdeki hafta Serdar Ortaç ile olan düetimizi seslendireceğim. Haftaya Serdar ile birlikte İstanbul’a gidip kayıt yapacağız. Serdar’ın da büyük bir heyecanı var. 100 sene buluşması diyoruz bu buluşmaya. 1 ay kadar bir süre kaldı” ifadelerini kullandı.

Bodrum’da geçtiğimiz hafta konser veren ve konsere hastaneden çıkıp gelen Yener, “Yazın hasta olunca geçmiyor. Klima, sıcak hava arasında grip oldum. Hastalığım bronşite doğru ilerlemiş. Sahneye çıktığım için ve hiç dinlenemediğim için maalesef hali hazırda atlatamadım. Şimdi dahi konsere gidiyorum lakin ehemmiyetli değil, sahnede bir anda geçiveriyor hastalığım. İlaçlarımı da alıyorum, herhalde birkaç güne toparlarım kendimi” şeklinde konuştu. 

EREN AYHAN 

Bir önceki yazımız olan Catelyn Stark geri mi dönüyor? başlıklı makalemizde catelyn stark geri mi dönüyor, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Zapsuya sual yağmuru

Başbakan Erdoğan’ın danışmanı Cüneyd Zapsu ile alakalı medyada sık sık yeralan haberlere tek elden cevap, …

.