Ana Sayfa / genel / Diriliş Ertuğrul dizisinin ikinci sezon kadrosu

Diriliş Ertuğrul dizisinin ikinci sezon kadrosu

Yapımcılığını ve proje tasarımcılığını Mehmet Bozdağ’ın, yönetmenliğini Metin Güney ve senaristliğini Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ile Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın yaptığı Diriliş ‘Ertuğrul’ dizisinin ikinci sezon çekimleri devam ediyor.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU
Beykoz Kundura Fabrikası ve Riva’da oluşturulan özel platolarda çekimleri devam eden Diriliş ‘Ertuğrul’ Dizisi kadrosuna Türk sinemasının ve ekranların sevilen oyuncularından Uğur Tekin, Barış Bağcı, Evrim Şener, Ayberk Pekcan, Zeynep Kızıltan, Gökçe Saatçi, Hüseyin Özay, Melih Özdoğan, Kaptan Gürman, Atilla Kılıç, Evren Erler, Edip Zeydan ve Muharrem Özcan katıldı. Diziye katılan oyuncular Cengiz Han, Cehennem Melekleri 2, 47 Ronin ve Barbar Conan gibi dünyaca bilinen filmlerde yer alan özel koreografi ekibi Nomad tarafından üç ay süresince at eğitimi, kılıç dersleri ve dövüş et et sanatları alarak hazırlandı.

ERTUĞRUL BEY MOĞOLLARA KARŞI
Dizi de Ertuğrul Bey’e hayat veren Engin Altan Düzyatan, Alpleri dizinin ilk sezonu Tapınak Şövalyelerini tarihten silerken yeni sezonda Moğollarla karşı karşıya gelecekler. Anadolu’yu işgal eden ve yakıp yıkan Cengiz Han’ın erkek çocuğu Ögeday’ın komutanı Noyan ile mücadele eden Ertuğrul Bey bir yandan da abisi Gündoğdu (Kaan Taşaner’le) ile beylik savaşına girişecek.
 

Bir önceki yazımız olan Fuar'da Funda Arar rüzgarı başlıklı makalemizde fuar, funda arar ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Zapsuya sual yağmuru

Başbakan Erdoğan’ın danışmanı Cüneyd Zapsu ile alakalı medyada sık sık yeralan haberlere tek elden cevap, …

.